Протече Lenovo Vibe C за основната при-пејд понуда

Објавено на 16.05.2016 во НовостиПротече Lenovo Vibe C за основната при-пејд понуда

Lenovo го подготвува новиот модел Vibe C за основната при-пејд понуда и истиот протече на хрватскиот веб сајт eKupi. Lenovo Vibe C ќе има 5 инчен HD 720p дисплеј, ќе работи со четири-јадрен процесор, 1 GB RAM, 32 GB меморија, 5 мегапикселна камера и батерија со капацитет од 2300 mAh. Наскоро треба да излезе и официјална потврда за Lenovo Vibe C и неговата цена.
 

 
Најнови телефони
 
  • Watch Edition Series 3
  • Watch Series 3
  • Watch Series 3 Aluminum
  • Watch Edition Series 2 42mm
  • Watch Series 2 42mm
  • Watch Edition Series 2 38mm
  • Watch Series 2 38mm
  • Watch Series 2 Aluminum 42mm
  • Watch Series 1 Aluminum 42mm
  • Watch Series 2 Aluminum 38mm
 


{}