Samsung: Распакување на стилизираниот Galaxy J5 (2017)

Објавено на 12.07.2017 во НовостиSamsung: Распакување на стилизираниот Galaxy J5 (2017)

Samsung Galaxy J5 (2017) е наследникот на J5 од 2016 година, смартфон што доаѓа од средната класа со лесно пристапна цена. Со новиот модел се заменува пластичното тело со убаво стилизиран метал и има потенки рамки, што го прави повеќе комфортен за држење со едната рака.

Предноста е тоа што новата петка има екстра премиум алатки, а цената е задржана на ниско ниво: 5.2-инчен дисплеј, HD резолуција од 720 x 1280 пиксели, со многу квалитетна камера и добри фотографии. Погледнете го распакувањето на Galaxy J5 (2017) на видеото одозгора и пишете ни што мислите за него. 

 
Најнови телефони
 
  • Watch Edition Series 3
  • Watch Series 3
  • Watch Series 3 Aluminum
  • Watch Edition Series 2 42mm
  • Watch Series 2 42mm
  • Watch Edition Series 2 38mm
  • Watch Series 2 38mm
  • Watch Series 2 Aluminum 42mm
  • Watch Series 1 Aluminum 42mm
  • Watch Series 2 Aluminum 38mm
 


{}