Погледнете ги првите видеа за iPhone 8 и iPhone X

Објавено на 13.09.2017 во НовостиПогледнете ги првите видеа за iPhone 8 и iPhone X

Apple вчера имаше одлична промоција на дури три нови смартфони, од кои два модела на iPhone 8 и сосема новиот iPhone X кој нуди дизајн со целосна искористеност на предната површина со дисплејот.

Сите модели имаат свои адути, како двојни камери, најмоќен мобилен А11 Bionic процесор, прекрасни дисплеи и иновативни технологии. Затоа во продолжение погледнете ги првите воведни видеа за iPhone 8 и iPhone X кои откриваат многу детали. 

 
Најнови телефони
 
  • Motion
  • Aurora
  • Keyone
  • DTEK60
  • DTEK50
  • Xperia L2
  • Xperia XA2 Ultra
  • Xperia XA2
  • U11 Eyes
  • U11 Plus
 


{}