NBA 2K18 пристигна за iPhone најреална досега

Објавено на 21.09.2017 во ИгриNBA 2K18 пристигна за iPhone најреална досега

Кошаркарската симулација NBA 2K18 е лансирана за iPhone и iPad со неверојатно реална графика која е убедливо најдобра досега со одличен приказ на сите детали за играчите, од нивните тетоважи до дизајнот на патиките. 

Меѓу главните опции на NBA 2K18 е можноста да креирате сопствен играч и во кариерниот дел да напредувате низ нивоата. NBA 2K18 за iOs ќе чини 8 долари, па доколку сте фанови на најпопуларната кошаркарска лига во светот може да ја купите од App Store.

 
Најнови телефони
 
  • Watch Edition Series 3
  • Watch Series 3
  • Watch Series 3 Aluminum
  • Watch Edition Series 2 42mm
  • Watch Series 2 42mm
  • Watch Edition Series 2 38mm
  • Watch Series 2 38mm
  • Watch Series 2 Aluminum 42mm
  • Watch Series 1 Aluminum 42mm
  • Watch Series 2 Aluminum 38mm
 


{}