Празнична понуда за Samsung Galaxy A5 (2017)

Објавено на 18.12.2017 во НовостиПразнична понуда за Samsung Galaxy A5 (2017)

Galaxy A5 (2017) е одличен модел на Samsung, кој е ставен во празничната понуда на T-Мобиле со ниска цена. Смартфонот може да го купите на исплата со 592 денари месечна рата во рок од 24 месеци. 

Телефонот располага со 5,2 инчен дисплеј, со камера од 16М, ANDROID 6.0 оперативен систем, кој ќе може да го надградите веднаш после купувањето, Octa-core процесор со 1.9 GHz, 3GB RAM меморија, 32GB ROM и 4G конекција со 150Mbps. Повеќе информации за понудата со Samsung Galaxy A5 (2017) на овој линк.

 
Најнови телефони
 
  • Watch Edition Series 3
  • Watch Series 3
  • Watch Series 3 Aluminum
  • Watch Edition Series 2 42mm
  • Watch Series 2 42mm
  • Watch Edition Series 2 38mm
  • Watch Series 2 38mm
  • Watch Series 2 Aluminum 42mm
  • Watch Series 1 Aluminum 42mm
  • Watch Series 2 Aluminum 38mm
 


{}