Наскоро нов Huawei Honor со четири камери

Објавено на 05.02.2018 во НовостиНаскоро нов Huawei Honor со четири камери

Honor суб-брендот на Huawei подготвува нов екстра смартфон кој ќе има четири камери, однос дуо камера сетап како на предната страна за селфи така и на задната страна за видеа и фотографија.

Според досегашните откриени информации најверојатно станува збор за Honor 7C кој ќе има нешто пониска цена, а ќе понуди Full View екран, осум-јадрен процесор и Android 8.0 Oreo оперативен систем.

 
Најнови телефони
 
  • Watch Edition Series 3
  • Watch Series 3
  • Watch Series 3 Aluminum
  • Watch Edition Series 2 42mm
  • Watch Series 2 42mm
  • Watch Edition Series 2 38mm
  • Watch Series 2 38mm
  • Watch Series 2 Aluminum 42mm
  • Watch Series 1 Aluminum 42mm
  • Watch Series 2 Aluminum 38mm
 


{}