Nokia ги спушти цените на Steel и Steel HR часовниците

Објавено на 11.03.2018 во НовостиNokia ги спушти цените на Steel и Steel HR часовниците

Nokia реши да воведе пролетен попуст за смарт часовниците Steel и Steel HR кои може да се нарачаат преку нејзината веб страница.

Nokia Steel смарт часовникот од 129.95 долари сега може да се нарача за 99.95 долари, додека пак понапредниот Steel HR смарт часовник од 189.95 долари сега се продава за само 151.95 долари.

Сите попусти на Steel часовниците важат само за страната на Nokia преку следниот линк.

 
Најнови телефони
 
  • Watch Edition Series 3
  • Watch Series 3
  • Watch Series 3 Aluminum
  • Watch Edition Series 2 42mm
  • Watch Series 2 42mm
  • Watch Edition Series 2 38mm
  • Watch Series 2 38mm
  • Watch Series 2 Aluminum 42mm
  • Watch Series 1 Aluminum 42mm
  • Watch Series 2 Aluminum 38mm
 


{}