Honor 7C целосно се појави на видео пред официјалната промоција

Објавено на 11.03.2018 во НовостиHonor 7C целосно се појави на видео пред официјалната промоција

Honor суб-брендот на Huawei одбра целосно да се потпре на самата заедница на фанови при промовирањето на новиот смартфон Honor 7c за кого веќе се познати сите детали без оглед што утре е закажана официјалната промоција.

Honor 7C се појави целосно на видео кое го обезбеди каналот Android Hits при што сосема е јасно дека смартфонот ќе има 5.99 инчен Full Display со размер од 18:9, ќе располага со двојна главна камера, ќе работи со Android 8.0 Oreo оперативен систем, а екранот ќе може да се отклучува само со скенирање на лицето.Прочитајте повеќе:


 
Најнови телефони
 
  • Watch Edition Series 3
  • Watch Series 3
  • Watch Series 3 Aluminum
  • Watch Edition Series 2 42mm
  • Watch Series 2 42mm
  • Watch Edition Series 2 38mm
  • Watch Series 2 38mm
  • Watch Series 2 Aluminum 42mm
  • Watch Series 1 Aluminum 42mm
  • Watch Series 2 Aluminum 38mm
 


{}