LG: Префрлете се на G7 ThinQ ако телефонот ви е бавен

Објавено на 14.06.2018 во НовостиLG: Префрлете се на G7 ThinQ ако телефонот ви е бавен

LG објави видео реклама со G7 ThinQ, еден од најновите модели на компанијата, со премиум спецификации. На рекламата Рајан се жали дека телефонот му е бавен, а актерката Обри Плаза долетува од прозорецот и се фотографира селфи со него.

Рајан и актерката се сликаа со селфи камерата, на тој начин што таа му даде команда на Google за да направат селфи со помош на вештачката интелигенција: „Hey Google, make a selfie“. Како ви се допаѓа?

Автор: Aleksandar Stankov
 
Најнови телефони
 
  • Watch Edition Series 3
  • Watch Series 3
  • Watch Series 3 Aluminum
  • Watch Edition Series 2 42mm
  • Watch Series 2 42mm
  • Watch Edition Series 2 38mm
  • Watch Series 2 38mm
  • Watch Series 2 Aluminum 42mm
  • Watch Series 1 Aluminum 42mm
  • Watch Series 2 Aluminum 38mm
 


{}