Samsung Galaxy Galaxy Note 9 ќе има верзија со 512 GB

Објавено на 18.06.2018 во НовостиSamsung Galaxy Galaxy Note 9 ќе има верзија со 512 GB

Samsung Mobile подготвува нова верзија на фаблетот Galaxy Note 9 која ќе има импресивна вградена меморија од неверојатни 512 GB ROM, со што ќе стане вистински рекордер на пазарот.

Новата ултра мемориска верзија на Samsung Galaxy Note 9 ќе биде достапна до крајот на летото во Кореја и Кина, а подоцна во текот на есента се очекува да биде пласирана и на интернационалните пазари. 

 
Најнови телефони
 
  • Watch Edition Series 3
  • Watch Series 3
  • Watch Series 3 Aluminum
  • Watch Edition Series 2 42mm
  • Watch Series 2 42mm
  • Watch Edition Series 2 38mm
  • Watch Series 2 38mm
  • Watch Series 2 Aluminum 42mm
  • Watch Series 1 Aluminum 42mm
  • Watch Series 2 Aluminum 38mm
 


{}