Tesla е најбаран поим на Pornhub поради секс со автопилотско возење

Објавено на 10.05.2019 во НовостиTesla е најбаран поим на Pornhub поради секс со автопилотско возење

Многу важно е слободното време што ќе го добиете со возењето на автомобил, тврдат експертите, наместо секој ден да губиме по еден час концентрација за возење. Така ќе можеме да одмараме, да гледаме тв, да слушаме радио, да читаме книги, итн.

На видеото објавено на Pornhub, очигледно е дека парот можел да заврши трагично. Аматерската порно ѕвезда Тејлор Џексон и нејзиниот дечко одлучиле да покажат како може да се скрати времето за време на возење во Tesla Model X, со кој управувал компјутер. За само неколку дена видеото собрало над 2 милиони прегледи. 

 
Најнови телефони
 
  • Watch Edition Series 3
  • Watch Series 3
  • Watch Series 3 Aluminum
  • Watch Edition Series 2 42mm
  • Watch Series 2 42mm
  • Watch Edition Series 2 38mm
  • Watch Series 2 38mm
  • Watch Series 2 Aluminum 42mm
  • Watch Series 1 Aluminum 42mm
  • Watch Series 2 Aluminum 38mm
 


{}