Новости

Нова надградба на AR Emoji за Samsung Galaxy S9

Samsung ќе објави надградба за Samsung Galaxy S9 и S9+, која освен другите алатки, содржи и AR Emoji ...


Samsung лансираше AR емоџи од Frozen за Galaxy S9

Samsung Mobile во употреба пушти нови анимирани емоџи со ликови од популарниот анимиран дизниев филм Frozen кој беше голем хит во...


WWDC донесе освежување со најновиот софтвер iOS 12 во iPhone

WWDC конференцијата на Apple се фокусираше на најновиот оперативен систем на компанијата ...


Патентот на Samsung открива AR emoji видео повици

Неодамна откриен патент на Samsung открива дека компанијата ќе воведе нова технологија за воведување на ...


Самсунг и Дизни креираат магија со пиктографи за изменета реалност (AР емоџи) за Самсунг Галакси С9

Омилените Дизни ликови оживуваат со најновите паметни телефони на Самсунг...


Samsung Galaxy S9 и Galaxy S9 + со AR Emoji и моќни камери достапни во Македонија

Новите атрактивни смартфони на Samsung во премиум класата Galaxy S9 и Galaxy S9 Plus по промоцијата неодамна во Барселона на Светскиот...


Предностите на Samsung Galaxy S9 и S9 Plus

Samsung Galaxy S9 и S9 Plus моментално се едни од најдобрите смартфони на пазарот. Деветките доаѓаат со многу предности во споредба со...


 
Најнови телефони
 
  • Watch Edition Series 3
  • Watch Series 3
  • Watch Series 3 Aluminum
  • Watch Edition Series 2 42mm
  • Watch Series 2 42mm
  • Watch Edition Series 2 38mm
  • Watch Series 2 38mm
  • Watch Series 2 Aluminum 42mm
  • Watch Series 1 Aluminum 42mm
  • Watch Series 2 Aluminum 38mm