Новости

BlackBerry Athena ќе биде наследник на Keyone

BlackBerry Athena е смартфон кој веќе е во развој и првата официјална потврда дека доаѓа наскоро пристигна од сајтот на кинеската...


BlackBerry на MWC 2018: „Мисијата е исполнета со KeyOne“

TCL потврдува дека ќе лансира два нови BlackBerry телефони  во 2018 година и тоа се супер вести. Компанијата ги изложи...


Се појавија први детали за BlackBerry KEYone 2

BlackBerry најверојатно подготвува наследник на BlackBerry KEYOne смартфонот кој одлично пројде на пазарот и еден од нивните најуспешни...


Официјално BlackBerry Motion: Безбедноста на прво место

Официјално претставен е новиот смартфон на BlackBerry, кој се фокусира на безбедноста и сервиси. Новиот BlackBerry Motion доаѓа со слични...


Кои телефони први добиваат Android 8.0 Oreo

Потемнувањето на Сонцето донесе и нова верзија на Android оперативен систем. Google маестрално го направи презентирањето на осмата...


 
Најнови телефони
 
  • Watch Edition Series 3
  • Watch Series 3
  • Watch Series 3 Aluminum
  • Watch Edition Series 2 42mm
  • Watch Series 2 42mm
  • Watch Edition Series 2 38mm
  • Watch Series 2 38mm
  • Watch Series 2 Aluminum 42mm
  • Watch Series 1 Aluminum 42mm
  • Watch Series 2 Aluminum 38mm