Новости

Шон Пен комуницирал со Ел Чапо преку BlackPhone и BBM

Актерот Шон Пен откри дел од начинот на кој стапил во контакт со најбараниот човек на планетата нарко босот Ел Чапо Гузман кој речиси...


BlackBerry го нуди најбезбедниот месенџер

Еден од главните адути на BlackBerry е понудата на заштитни системи за мобилна и интернет комуникација како што се BlackBerry Messenger...


Апликација на денот - KiK е најбрзиот месенџер досега

KiK e најновиот хит месенџер кој ги урива сите рекорди на користеност со над 90 милиони претплатници создадени за само неколку месеци....


Фановите го навредија BlackBerry до коска

Кога си ја бараш бељата, особено на интернет богами и ќе си ја најдеш. Канадската компанија BlackBerry покрена нова кампања за да ги...


BlackBerry брзо ќе се трансформира

Џон Чен новиот извршен директор на BlackBerry во отворено писмо им порача на корисниците ширум светот дека компанијата брзо ќе се...


BlackBerry Messenger за Android ексклузивно на слика

Според најновата информација, BlackBerry Messenger навистина доаѓа на iOS и Android до крајот на оваа година, и сега ја имаме првата...


BlackBerry го предаде најголемиот адут

BlackBerry Messenger, една од најмоќните софтверски алатки на BlackBerry која ја крена популарноста на оваа платформа наскоро ќе биде...


 
Најнови телефони
 
  • Watch Edition Series 3
  • Watch Series 3
  • Watch Series 3 Aluminum
  • Watch Edition Series 2 42mm
  • Watch Series 2 42mm
  • Watch Edition Series 2 38mm
  • Watch Series 2 38mm
  • Watch Series 2 Aluminum 42mm
  • Watch Series 1 Aluminum 42mm
  • Watch Series 2 Aluminum 38mm