Новости

Huawei го претстави Y7 prime 2018 - Евтин смартфон за млади корисници

Huawei го претстави својот нов модел Y7 Prime (2018), кој располага со Full View дисплеј и одличен дизајн....


Honor 7X добива Android Oreo на 30 април

Honor 7X е смартфон од средната класа, кој има прилично добра цена, кој за два дена го добива најновиот Android 8.0 Oreo...


Huawei го претстави новиот модел P20 lite на македонскиот пазар со FullView дисплеј 2.0

Huawei го претстави новиот HUAWEI P20 lite, комбинирајќи „high-end“ дизајн со исклучителни перформанси и напредни функции..


Huawei P smart е нов моќен уред од средна класа

Huawei го претстави новиот Huawei P smart, смартфон со целосно нов EMUI 8.0 оперативен систем и фокус на FullView Display дизајнот...


Еван Блас откри први детали за Huawei Enjoy 7s

Секогаш прецизниот „ликстер“ Еван Блас открива први детали за претстојниот квалитетен смартфон Huawei Enjoy 7s кој официјално ќе биде...


Huawei Mate 9 и Mate 9 Pro добиваат одличен софтвер

Huawei Mate 9 и Mate 9 Pro се следни на листата на големи софтверски надградби на Huawei со тоа што ќе бидат надградени со Android 8.0...


 
Најнови телефони
 
  • Watch Edition Series 3
  • Watch Series 3
  • Watch Series 3 Aluminum
  • Watch Edition Series 2 42mm
  • Watch Series 2 42mm
  • Watch Edition Series 2 38mm
  • Watch Series 2 38mm
  • Watch Series 2 Aluminum 42mm
  • Watch Series 1 Aluminum 42mm
  • Watch Series 2 Aluminum 38mm