Новости

Први детали за спецификациите на Samsung Galaxy M10

Samsung Mobile наскоро ќе ја лансира новата Galaxy M серија, а основен однос прв модел ќе биде претстојниот Samsung Galaxy M10 за кого...


Рекламата за Samsung Galaxy J6 се фокусира на Super AMOLED Infinity Display

Новиот Samsung Galaxy J6 е модел од средната класа, кој доаѓа со неверојатниот Infinity Display...


Samsung Galaxy J6 е откриен со 18:9 дисплеј

Претстојниот ценовно прифатлив модел на Samsung – Galaxy J6 – доби FCC сертификат, што значи дека...


Samsung го откри Galaxy J7 Prime 2 со Exynos 7

Samsung Mobile откри нов смартфон од средната класа наменет за купувачите со помал буџет. Станува збор за новиот модел Galaxy J7 Prime 2...


Што ќе понудат Samsung Galaxy A6 и A6 Plus?

Samsung Galaxy A6 и A6 Plus најверојатно ќе бидат новите смартфони на Samsung во високата класа бидејќи за нив се појави први детали...


Samsung лансираше уште еден „профи“ Galaxy J смартфон

Samsung Mobile претстави нов уред од Ј серијата со подобрен мемориски капацитет. Новиот Galaxy J5 Pro доаѓа со 3 GB RAM и 32 GB ROM, што...


Се појави нова верзија на Galaxy J7 (2017)

Нова верзија на претстојниот Galaxy J7 (2017) се појави на бенчмарк тестот GeekBench. Од тестирањето се открива дека овој модел на Galaxy...


Samsung Galaxy A7 (2017) ги доби сите одобрувања

Samsung Galaxy A7 (2017) со добивањето на Bluetooth сертификатот е речиси подготвен да дебитира пред јавноста и според последните...


Се појави Samsung Galaxy On7 со Exynos процесор

На Geekbench сајтот се појави тест верзија на Samsung Galaxy On7 кој овој пат работи со осум-јадрен Exynos 7870 процесор од 1.6 GHz,...


 
Најнови телефони
 
  • Watch Edition Series 3
  • Watch Series 3
  • Watch Series 3 Aluminum
  • Watch Edition Series 2 42mm
  • Watch Series 2 42mm
  • Watch Edition Series 2 38mm
  • Watch Series 2 38mm
  • Watch Series 2 Aluminum 42mm
  • Watch Series 1 Aluminum 42mm
  • Watch Series 2 Aluminum 38mm