Новости

Samsung Galaxy Note 9 „облечен“ во јоргован-виолетова боја

Како што веќе рековме, Samsung Galaxy Note 9 ќе биде откриен на 9 август. Веќе имаме уште еден рендер дека ....


Внесете го 9 август во календарот за Samsung Galaxy Note 9

Samsung Galaxy Note 9 официјално излегува на 9 август, што е 2 седмици порано од датата кога лани беше...


За прв пат тестиран Samsung Galaxy S9 со Exynos 9810

Samsung Galaxy S9 за прв пат е откриено како е тестиран на бенчмарк сајтот Geekbench со новиот супер-моќен осум-јадрен Exynos 9810 кој ќе...


Протече фотографија од најочекуваните Android телефони

Официјално е потврдено дека Samsung GALAXY S9 доаѓа на MWC 2018 во Барселона. Со оглед на тоа што во моментот е најочекуваниот ...


 
Најнови телефони
 
  • Watch Edition Series 3
  • Watch Series 3
  • Watch Series 3 Aluminum
  • Watch Edition Series 2 42mm
  • Watch Series 2 42mm
  • Watch Edition Series 2 38mm
  • Watch Series 2 38mm
  • Watch Series 2 Aluminum 42mm
  • Watch Series 1 Aluminum 42mm
  • Watch Series 2 Aluminum 38mm