Новости

Xiaomi Redmi Pro официјално со најмоќен десет-јадрен процесор

Xiaomi официјално го претстави Redmi Pro како нивниот досега најмоќен фаблет од средната класа. Redmi Pro располага со 5 инчен Full HD...


Моќникот од сенка Meizu PRO 6 со deca-core процесор

Meizu и официјално го претстави својот PRO 6 смартфон кој како што асоцира самото име припаѓа на издвоена серија на брендот со многу...


 
Најнови телефони
 
  • Watch Edition Series 3
  • Watch Series 3
  • Watch Series 3 Aluminum
  • Watch Edition Series 2 42mm
  • Watch Series 2 42mm
  • Watch Edition Series 2 38mm
  • Watch Series 2 38mm
  • Watch Series 2 Aluminum 42mm
  • Watch Series 1 Aluminum 42mm
  • Watch Series 2 Aluminum 38mm