Новости

BlackBerry Athena ќе биде наследник на Keyone

BlackBerry Athena е смартфон кој веќе е во развој и првата официјална потврда дека доаѓа наскоро пристигна од сајтот на кинеската...


Huawei P20 и P20 Plus одобрени и од TENNA

Huawei го направи последниот чекор пред официјалниот финиш на подготовките за претстојните премиум смартфони Huawei P20 и P20 Plus кои...


Nokia 3310 доби одобрување и од TENNA

HMD Global полека успева да ги собере сите одобрувања од агенциите за телекомуникации, па по американската FCC, одобрение доби и од...


Xiaomi Mi Max е официјално одобрен, наскоро очекуваме промоција

Кинеската комуникациска агенција TENNA го одобри новиот 6.4 инчен фаблет Xiaomi Mi Max кој за неколку дена очекуваме и официјално да биде...


 
Најнови телефони
 
  • Watch Edition Series 3
  • Watch Series 3
  • Watch Series 3 Aluminum
  • Watch Edition Series 2 42mm
  • Watch Series 2 42mm
  • Watch Edition Series 2 38mm
  • Watch Series 2 38mm
  • Watch Series 2 Aluminum 42mm
  • Watch Series 1 Aluminum 42mm
  • Watch Series 2 Aluminum 38mm