Новости

Што ќе понуди Huawei Honor V10 за евтини пари?

По лансирањето на Mate 10 Lite од Huawei се подготвуваат повторно да ги задоволат потребите на корисниците со помал буџет преку новиот...


Huawei го претстави новиот HUAWEI Mate 10 lite со преднa и заднa двојна камера

Huawei Consumer Business Group денес го претстави HUAWEI Mate 10 lite, нов паметен телефон кој нуди неверојатна комбинација на...


Позната е цената на Huawei Mate 10 Lite во Европа

Huawei Mate 10 Lite кој неодамна беше претставен во Кина наскоро ќе биде пуштен во продажба и во Европа, а уште сега се открива дека...


Која ќе биде целта на Huawei Mate 10 Lite?

Претходно пишувавме дека моделот Maimang 6 е претставен официјално во Кина, за кого всушност се знае дека ќе биде истиот модел во Европа...


Претставен Huawei Maimang 6 со уникатни четири камери

Huawei според предвиденото денес во Кина го претстави новиот Maimang 6 кој е еден од ретките смартфони со четири уникатни камери, односно...


Нешто повеќе за спецификациите на Huawei Mate 10 Lite

Во наредниот месец Huawei ќе ги претстави трите нови модели: Mate 10, Mate 10 Pro и Mate 10 Lite, кои ќе бидат со супер скапа и евтина...


 
Најнови телефони
 
  • Watch Edition Series 3
  • Watch Series 3
  • Watch Series 3 Aluminum
  • Watch Edition Series 2 42mm
  • Watch Series 2 42mm
  • Watch Edition Series 2 38mm
  • Watch Series 2 38mm
  • Watch Series 2 Aluminum 42mm
  • Watch Series 1 Aluminum 42mm
  • Watch Series 2 Aluminum 38mm