Новости

Huawei го претстави HUAWEI P smart 2019: Целодневна батерија, поголем екран и AI Dual камера

Huawei го претстави HUAWEI P smart 2019: Целодневна батерија, поголем екран и AI Dual камера


Huawei P smart (2019) влегува во продажба по најлудата ноќ

Huawei најави дека најновиот одличен смартфон P Smart (2019) во продажба ќе биде пуштен по прославата на најлудата ноќ, односно...


HUAWEI P Smart стартува во Македонија

Huawei во продажба пушти нов модел на македонскиот пазар во почетокот на февруари месец. Смартфонот P smart доаѓа со новиот EMUI 8.0 -...


Huawei P smart е нов моќен уред од средна класа

Huawei го претстави новиот Huawei P smart, смартфон со целосно нов EMUI 8.0 оперативен систем и фокус на FullView Display дизајнот...


 
Најнови телефони
 
  • Watch Edition Series 3
  • Watch Series 3
  • Watch Series 3 Aluminum
  • Watch Edition Series 2 42mm
  • Watch Series 2 42mm
  • Watch Edition Series 2 38mm
  • Watch Series 2 38mm
  • Watch Series 2 Aluminum 42mm
  • Watch Series 1 Aluminum 42mm
  • Watch Series 2 Aluminum 38mm