Новости

Samsung ги претстави новите Galaxy J6 + и Galaxy J4 + паметни телефони

Компанијата Самсунг Електроникс (Samsung Electronics Co., Ltd.) ги најави најновите членови на Галакси Ј (Galaxy J) серијата – Самсунг...


Samsung Galaxy J6+ ќе располага со масивна батерија и двојна камера

Samsung веќе го лансираше Galaxy J6, смартфон од средна класа, кој има Android Oreo и овозможува пристојни...


Рекламата за Samsung Galaxy J6 се фокусира на Super AMOLED Infinity Display

Новиот Samsung Galaxy J6 е модел од средната класа, кој доаѓа со неверојатниот Infinity Display...


Самсунг го претстави неверојатниот Галакси Ј6

Практичен паметен телефон со стил кој има живописен Супер АМОЛЕД бесконечен екран...


Наскоро пристигнува Samsung Galaxy J6 со Infinity дисплеј

Samsung ја збогатува понудата во својата "J" серија на смартфони со евтиниот Galaxy J6, кој ќе позајми многу карактеристики на телефоните...


Samsung Galaxy J6 е откриен со 18:9 дисплеј

Претстојниот ценовно прифатлив модел на Samsung – Galaxy J6 – доби FCC сертификат, што значи дека...


 
Најнови телефони
 
  • Watch Edition Series 3
  • Watch Series 3
  • Watch Series 3 Aluminum
  • Watch Edition Series 2 42mm
  • Watch Series 2 42mm
  • Watch Edition Series 2 38mm
  • Watch Series 2 38mm
  • Watch Series 2 Aluminum 42mm
  • Watch Series 1 Aluminum 42mm
  • Watch Series 2 Aluminum 38mm