Новости

Официјално претставени Xiaomi Mi 6X, има двојна камера подобра од таа во iPhone X?

Xiaomi конечно го претстави својот натпреварувач во средната класа, кој има почетна цена од само 210 евра во Кина и двојна камера подобра...


Xiaomi Mi 6X ќе чини 230 евра, пристигнува на 25 Април

Xiaomi Mi 6X ќе има одлични перформанси и изработка, со стандардно за брендот ниска цена


Xiaomi Mi 6X ќе биде достапен во 5 бои и ќе има двојна камера од 20 мегапиксели

Xiaomi Mi 6X, заедно со неговиот брат Mi A2, ќе имаат најдобра двојна камера во средната класа на смартфони


Xiaomi потврди кој смартфон ќе биде ѕвездата на 25 април

Xiaomi веќе подолго време е познато дека на 25 април ќе одржи пролетно промотивно шоу на кое ќе претстави интересни новитети, а сега...


Xiaomi Mi 6X ќе биде наследник на Mi 5X

Претходно пишувавме за спецификациите на новиот модел Xiaomi Mi 6X, кој интернацинално оди под името...


Xiaomi Mi 6X наскоро носи нешто атрактивно

Xiaomi Mi 6X ќе биде интересен смартфон кој наскоро ќе донесе нешто атрактивно во понудата на кинескиот бренд, односно ќе биде уред...


 
Најнови телефони
 
  • Watch Edition Series 3
  • Watch Series 3
  • Watch Series 3 Aluminum
  • Watch Edition Series 2 42mm
  • Watch Series 2 42mm
  • Watch Edition Series 2 38mm
  • Watch Series 2 38mm
  • Watch Series 2 Aluminum 42mm
  • Watch Series 1 Aluminum 42mm
  • Watch Series 2 Aluminum 38mm