Новости

Позната цената на Xiaomi Redmi Note 5 Pro во Европа

Xiaomi Redmi Note 5 Pro според повеќе информации наскоро треба да пристигне на европскиот пазар, а неговата цена за моделот со 3 GB RAM и...


Xiaomi Redmi Note 5 Pro официјално со ниска цена и моќни перформанси

Xiaomi го презентираше Redmi Note 5 Pro, кој доаѓа со дисплеј од 5.99 инчи, резолуција од 1080x2160 пиксели, Snaprdragon 636 процесор,...


Redmi Note 5 Pro ќе биде многу модерен

Redmi Note 5 Pro најверојатно ќе биде смартфон кој ќе ги следи модерните трендови во мобилната индустрија ќе располага со Full Display со...


Xiaomi ветува нов фаблет за прифатлива цена

Xiaomi Redmi Note 5 Pro ќе биде новиот фаблет на кинескиот стартап кој треба да пристигне официјално деновиве со што одлично ќе се вклопи...


 
Најнови телефони
 
  • Watch Edition Series 3
  • Watch Series 3
  • Watch Series 3 Aluminum
  • Watch Edition Series 2 42mm
  • Watch Series 2 42mm
  • Watch Edition Series 2 38mm
  • Watch Series 2 38mm
  • Watch Series 2 Aluminum 42mm
  • Watch Series 1 Aluminum 42mm
  • Watch Series 2 Aluminum 38mm