Philips M200

Philips M200
0.0
0.0
0.0
Вкупно гласови: 0
Дизајн
Опции
Перформанси
Популарност: 0.7 %
ГЕНЕРАЛНО
Мрежа 2GGSM 900 / 1800
Мрежа 3G
ОбјавенСептември 2008
Големина
Димензии105 x 44 x 15.3 mm (4.13 x 1.73 x 0.60 in)
Тежина70 g (2.47 oz)
Дисплеј
ТипCSTN, 65K бои
Димензии128 x 160 пиксели, 1.8 инчи (~114 ppi густина на пиксели)
 

- Скринсевер и позадина

Звонење, тонови
ТипВибрации, Полифонични, MP3 рингтонови
3.5mm jackНе
Меморија
АдресарДа
Повици30 појдовни, 30 дојдовни, 30 пропуштени
Интерна3 MB
Слот за картичка microSD
 
Податоци
GPRSClass 10 (4+1/3+2 slots), 32 - 48 kbps
EDGEНе
3G
WLANНе
BluetoothДа, v2.0 со A2DP
Infrared port Не
USBminiUSB, v1.1
Камера
Примарна
Опции
Видео
Секундарна
Додатоци
OS
GPSНе
РадиоFM radio
ПоракиSMS, MMS
ПребарувачWAP 2.0/xHTML
ИгриДа
Боја Црна

 

 
- MP3/WAV/AAC player
- Организер
- Говорно бирање/мемо
- Предвидливо внесување на текст
Батерија
Тип Стандардна батерија, Li-Ion 1050 mAh
Во мирување -
Разговор-