Утре излегуваат новитетите на Samsung со пренос во живо

Објавено на 01.03.2021 во НовостиУтре излегуваат новитетите на Samsung со пренос во живо

Утре ќе има пренос во живо за новитетите на Samsung. Јужнокорејската компанија ќе го претстави новиот кориснички интерфејс One UI 3.1. со цел полесно снаоѓање и подобро ракување на корисниците со Galaxy Z Fold 2, еко-пријателските машини за перење алишта со Quick Drive технологија.

Сите фанови на Samsung може да ги следат новостите на нашата веб страница, или на https://www.samsung.com/mk/ од 16:00 часот, каде ќе биде презентирана и најновата технологија за пригушување на бучавата за безжичните слушалки Galaxy Buds Pro