Alcatel 5 Series доаѓа со премиум дизајн на MWC 2018

Објавено на 11.01.2018 во НовостиAlcatel 5 Series доаѓа со премиум дизајн на MWC 2018

Alcatel ќе лансира повеќе модели на смартфони на MWC во Барселона. Според видеото што го погледнавме, очигледно е дека Alcatel 5 Series располага со премиум и драстично променет дизајн. Палците горе!

Новиот предводник на Alcatel ќе има две камери од задната и од предната страна. Дисплејот од предната страна очигледно е многу голем и со максимизиран екран, со минимални рамки. Погледнете го видеото и пишете ни ги вашите импресии.

 
Најнови телефони
 
  • Watch Edition Series 3
  • Watch Series 3
  • Watch Series 3 Aluminum
  • Watch Edition Series 2 42mm
  • Watch Series 2 42mm
  • Watch Edition Series 2 38mm
  • Watch Series 2 38mm
  • Watch Series 2 Aluminum 42mm
  • Watch Series 1 Aluminum 42mm
  • Watch Series 2 Aluminum 38mm
 


{}