Спецификациите на Samsung Galaxy Note 9 сликовито на Инфографик

Објавено на 10.08.2018 во НовостиСпецификациите на Samsung Galaxy Note 9 сликовито на Инфографик

Samsung Galaxy Note 9 е нешто ново и револуционерно на пазарот на смартфони, кој повлекува многу иновации со себе, за кои претходно пишувавме.

Јужнокорејската компанија го лансираше новиот премиум фаблет со иновативен S Pen, со огромен 6.4 инчен Infinity дисплеј, AKG и Dolby ATMOS технологија, проширени алатки за PENUP и Live Messages, батерија со капацитет од 4.000mAh и внатрешна меморија од 128GB.

 
Најнови телефони
 
  • Watch Edition Series 3
  • Watch Series 3
  • Watch Series 3 Aluminum
  • Watch Edition Series 2 42mm
  • Watch Series 2 42mm
  • Watch Edition Series 2 38mm
  • Watch Series 2 38mm
  • Watch Series 2 Aluminum 42mm
  • Watch Series 1 Aluminum 42mm
  • Watch Series 2 Aluminum 38mm
 


{}