Гласајте за најдобар смартфон за 2018

Објавено на 24.12.2018 во НовостиГласајте за најдобар смартфон за 2018

Како најпосетен сајт за телефони, ТЕЛЕФОНИ.МК формираше список со најдобрите смартфони годинава, со цел да гласате. Сами одберете го најдобриот смартфон според вас и пишете ни во коментар кој е тој. Под „најдобар смартфон“ подразбираме се што вам ви се допаѓа, цената, спецификациите или некоја друга конкретна иновативна технологија кај моделот за кого би сакале да гласате.

Huawei Mate 20 Pro

Samsung Galaxy Note 9

Huawei P20 Pro

Sony Xperia XZ3

Apple iPhone XS Max

Huawei Mate 20

Huawei Mate 20 Lite

Samsung Galaxy A9

Xiaomi Mi A2 Lite

Xiaomi POCOPHONE F1

Motorola One

Google Pixel 3

Google Pixel 3 XL

Samsung Galaxy S9

Samsung Galaxy S9 Plus

Apple iPhone XS

Apple iPhone XR

Lenovo Z5 Pro GT

Huawei Nova 4

Автор: Aleksandar Stankov
 
Најнови телефони
 
  • Watch Edition Series 3
  • Watch Series 3
  • Watch Series 3 Aluminum
  • Watch Edition Series 2 42mm
  • Watch Series 2 42mm
  • Watch Edition Series 2 38mm
  • Watch Series 2 38mm
  • Watch Series 2 Aluminum 42mm
  • Watch Series 1 Aluminum 42mm
  • Watch Series 2 Aluminum 38mm
 


{}