Samsung Galaxy Tab S5 доаѓа дефинитивно во август

Објавено на 13.06.2019 во НовостиSamsung Galaxy Tab S5 доаѓа дефинитивно во август

Samsung Mobile дефинитивно во август ќе ја лансира најмоќната верзија на таблетот Samsung Galaxy Tab S5 кој ќе има поддршка за S Pen, а притоа ќе се продава по прифатлива цена.

Samsung Galaxy Tab S5 ќе има 10,5 инчен 2K HD plus дисплеј, ќе работи со најмоќен осум-јадрен Snapdragon 855 процесор, импресивни 6 GB RAM и 512 GB основна вградена меморија.

 
Најнови телефони
 
  • Watch Edition Series 3
  • Watch Series 3
  • Watch Series 3 Aluminum
  • Watch Edition Series 2 42mm
  • Watch Series 2 42mm
  • Watch Edition Series 2 38mm
  • Watch Series 2 38mm
  • Watch Series 2 Aluminum 42mm
  • Watch Series 1 Aluminum 42mm
  • Watch Series 2 Aluminum 38mm
 


{}