Новости

Се појавија официјалните рендери од HTC U12 +

Познатиот ликстер од evleaks Еван Блас кој има секогаш добри извори блиски до HTC и овој пат успеа предвреме да ги открие првите...


Samsung ќе разочара со слабиот капацитет на батеријата на Galaxy S8

Samsung Mobile најверојатно ќе игра на сигурно и нема да ризикува кај новите модели на Galaxy S8 и Galaxy S8 Plus да вметнува големи...


Lenovo Vibe C2 со нова Power верзија

Lenovo ја лансираше Power верзијата на Vibe C2 која има значително поголема батерија со капацитет од солидни 3500 mAh со што ќе обезбеди...


Пристигна вистинскиот ѕвер Galaxy Note 7

Samsung еден месец порано од вообичаеното го лансираше новиот супер моќен фаблет Galaxy Note 7 со променета тактика за спремно да го...


ZUK Z2 се вмеша во трката за премиум класата со пониска цена

ZUK Z2 е најновиот конкурент во премиум класата со тоа што на далеку популарните конкуренти ќе им се спротистави со пониска цена до 275...


Суб-брендот на Huawei го лансираше атрактивниот Honor V8

Honor како суб-бренд на Huawei доби нов атрактивен смартфон во понудата со новиот Honor V8 кој има многу сличности со Huawei P9 особено...


Нови протекувања за моќниот Meizu Pro 6

Meizu Pro 6 повторно исплива на површина со нови слики кои откриваат прототип, па затоа и нема веднаш да претпоставиме дека финалниот...


Обновено: Војничката верзија на Samsung Galaxy S6 со слики

Информациите поврзани со војничката верзија на Samsung Galaxy S6 стануваат се побројни и откако неодамна ви ги пренесовме можните детали...


Fujitsu Arrows - Остро чудовиште од Јапонија

Fujitsu ретко пласира смартфони, но кога ќе се вмеша во пазарот тоа го прави на најдобар можен начин. Нивниот нов смартфон Fujitsu Arrows...


 
Најнови телефони
 
  • Watch Edition Series 3
  • Watch Series 3
  • Watch Series 3 Aluminum
  • Watch Edition Series 2 42mm
  • Watch Series 2 42mm
  • Watch Edition Series 2 38mm
  • Watch Series 2 38mm
  • Watch Series 2 Aluminum 42mm
  • Watch Series 1 Aluminum 42mm
  • Watch Series 2 Aluminum 38mm