Новости

Motorola One Hyper официјално: Поп-ап селфи камера и Hyper Charging

Motorola е спремна за пазарот на смартфони од висока класа со новиот Snapdragon 865 чип со 5G брзина без потреба за поврзување со Moto...


А1 со атрактивна новогодишна промоција - Најдобрите празници досега со А1 Постпејд и А1 Combo

А1 Македонија ја започнува најубавата новогодишна приказна


Протечени Moto G8 Play слики и спецификации за него

Имаме нови протечени слики за Moto G8 Play кои го откриваат дизајнот на смартфонот и некои од спецификациите. Motorola Moto G8 Play ќе...


Motorola One Macro доаѓа со тројна камера и дисплеј со засек

Motorola One серијата прилично се зголеми годинава со One Vision, One Action, и One Zoom моделите. Lenovo сепак има уште еден адут во...


Motorola работи и на One Macro смартфон

Motorola станува бренд кој нуди најверзатилни смартфони со специјализирани елементи на камерата. Сега се открива дека се подготвува нов...


 
Најнови телефони