Новости

Што ќе понуди "обичниот" Redmi 7?

По лансирањето на Note верзиите суб-брендот Redmi наскоро треба да го презентира и обичниот модел на Redmi 7 чии спецификации...


Redmi Note 7 ќе продаде 1 милион примероци за половина месец

Xiaomi очекува импресивен старт откако го издвои Redmi суб-бренд. Првиот смартфон од оваа серија Rsdmi Note 7 најверојатно ќе стигне до...


Ценовно прифатлив, со солиден хардвер, Xiaomi го претстави Redmi Note 7

Redmi отсега е посебен бренд на Xiaomi, а првиот самостоен телефон на Redmi е презентиран во Кина и ќе може д...


Први детали за Xiaomi Redmi Note 7

Xiaomi подеднакво посветено работи на развој на сите класи на смартфони, па затоа со нетрпение се очекува и новата фаблет серија со...






 
Најнови телефони
 
  • Watch Edition Series 3
  • Watch Series 3
  • Watch Series 3 Aluminum
  • Watch Edition Series 2 42mm
  • Watch Series 2 42mm
  • Watch Edition Series 2 38mm
  • Watch Series 2 38mm
  • Watch Series 2 Aluminum 42mm
  • Watch Series 1 Aluminum 42mm
  • Watch Series 2 Aluminum 38mm