Новости

Samsung Galaxy A20 официјално излегува со солидни перформанси

Samsung ќе ја заокружи Galaxy A серијата со четири модели во наредните месеци, при што веќе три модели се лансирани на пазарот: Galaxy...


Huawei го лансираше поевтиниот Y7 Pro (2019)

Huawei ја прослава новата година со лансирање на новиот и поевтин модел Huawei Y7 Pro (2019) кој е замислен како „помал“ брат на неодамна...


LG Stylo 4 (Q Stylus) ќе биде голем телефон со лесно пристапна цена

Cricket Wireless, припејд брендот на AT&T најави дека ќе го објави новиот LG смартфон - LG Stylo 4. Уредот во...


LG Stylo 4 лансиран со огромен екран

LG Mobile ја прошири понудата на фаблети со стилус пенкалца со уште нов модел со пониска цена и поскромни спецификации, но со прилично...


Huawei Y5 Prime (2018) пристигна со одлични адути

Huawei ја збогати Y серијата на евтини смартфони со уште еден модел кој ќе има ниска цена, а притоа нуди доста атрактивни адути. Станува...


Претставен новиот Motorola Moto 1S

Motorola го претстави новиот смартфон Motorola Moto 1S кој во суштина ги има истите хардверски компоненти како и неодамна презентираниот...


Објавени спецификациите на HTC Desire 12 и 12 Plus

HTC ги објави Desire 12 и Desire 12 Plus, кои имаат сличен дизајн како U11, со 3D стакло од задната страна и на рабовите со метални рамк...


Што повеќе ќе понуди HTC Desire 12 Plus?

Првите информации за HTC Desire 12 моделот открија дека наскоро доаѓа смартфон од пониската класа кој единствено новиот вид на Full...


Први детали за солидниот Nokia 4

HMD Global најверојатно наскоро ќе лансира уште еден солиден смартфон во средната класа со прифатлива цена. Станува збор за моделот Nokia...


 
Најнови телефони
 
  • Watch Edition Series 3
  • Watch Series 3
  • Watch Series 3 Aluminum
  • Watch Edition Series 2 42mm
  • Watch Series 2 42mm
  • Watch Edition Series 2 38mm
  • Watch Series 2 38mm
  • Watch Series 2 Aluminum 42mm
  • Watch Series 1 Aluminum 42mm
  • Watch Series 2 Aluminum 38mm