Новости

Poco M3 Pro ќе биде ултра евтин, со 5G, уникатен дизајн и моќен процесор

Poco брендот кој функционира самостојно од Xiaomi најавува дека наскоро ќе ја лансира Pro верзијата на Poco M3 смартфонот, со тоа што...


POCO најави официјално одвојување од Xiaomi и го претстави M3

Брендот POCO објави денес официјално дека се одделува од Xiaomi и го претстави новиот смартфон POCO M3, кој е опремен со 48MP тројна...


Poco M3 ќе има четири главна камери и ниска цена

Pocophone како суб-бренд на Xiaomi веќе добро се етаблира во основните класи на смартфони покрај флегшип бисерите и наскоро ќе лансира...