Новости

Tesla е најбаран поим на Pornhub поради секс со автопилотско возење

Многу важно е слободното време што ќе го добиете со возењето на автомобил, тврдат експертите...


Најчестите верзии на Android, со кои корисниците гледаат Pornhub

Најголемата страница со порнографска содржина во светот, Pornhub, неодамна објави детална статистика ...


PornHub: Македонците најмногу ја гледаат категоријата...

PornHub и Xhamster порно страниците објавија статистика за категорија на најгледани порно клипови од 2017 година. Најдобра категорија за...


Алгоритам за препознавање на лажни профили тестиран на PornHub

Научници од универзитети развиле алгоритам за препознавање на лажни профили на интернет. Со ова се ставаат добри темели за развој на...


Жените гледаат повеќе порно на смартфоните од мажите

Според прецизните статистики на Pornhub, еден од најпопуларните веб сајтови за возрасни, жените повеќе ги користат смартфоните за гледање...


Скандлозната 1-априлска шега на Pornhub

Pornhub е најпопуларна страница за гледање на порно филмови на интернет. Екипата решила овој пат да се шегува со своите корисници за 1...


Pornhub ќе го спасува Vine и ќе го направи посекси

Кори Прајс, претседателот на бесплатниот порн сајт Pornhub му напиша отворено писмо на Џек Дорси, генералниот извршен директор на...


BangFit е фитнес уред на Pornhub - слабеење преку секс

Pornhub е една од најпопуларните порно страници на светот, па затоа се развива во ова поле. Pornhub го креирал фитнес уредот BangFit, кој...


HackerOne и PornHub наградуваат хакери за наоѓање на безбедносни пропусти

Безбедноста на интернет е многу важна, затоа PornHub во соработка со HackerOne порталот започнаа наградна игра за хакери, чија задача е...


PornHub - од дома може да глумите во VR порно филм

Порно филмовите со виртуелна реалност стануваат се повеќе популарни, затоа и PornHub се придружи во клубот, кој на своите корисници им...


Не гледајте порно филмови на овие страници

Постојат голем број на порно веб-страници, каде корисниците на интернет се главна мета на хакерите...


Корисниците на Apple мераклии на порно

Видео сајтот PornHub излезе со интересна статистика според која од вкупно 38 милиони посетители дневно најголемиот дел се корисници на...


 
Најнови телефони
 
  • Watch Edition Series 3
  • Watch Series 3
  • Watch Series 3 Aluminum
  • Watch Edition Series 2 42mm
  • Watch Series 2 42mm
  • Watch Edition Series 2 38mm
  • Watch Series 2 38mm
  • Watch Series 2 Aluminum 42mm
  • Watch Series 1 Aluminum 42mm
  • Watch Series 2 Aluminum 38mm