Новости

Запознајте ги Galaxy Buds Pro: Епски звук во секое време

Samsung Electronics Co., Ltd. најави лансирање на новите безжични слушалки Galaxy Buds Pro, најнапредните слушалки што ги произведе...


Samsung Galaxy Buds Pro носат филмски звук во 2021

Samsung Mobile на првиот голем Unpacked настан за 2021 година тргна со промоција на новите безжични премиум слушалки Galaxy Buds Pro кои...


Samsung ќе дава бесплатни подароци за преднарачка

Претходно пишувавме за спецификациите на новата Galaxy S21 серија. Сега откриваме дека преднарачките почнуваат од денес, 14 јануари. Оние...


Кога Samsung Galaxy S21 ќе пристигне во Европа?

Samsung Mobile на 14 јануари ќе ја одржи големата промоција на новите премиум смартфони од серијата Samsung Galaxy S21, а потоа две...


Galaxy Buds Pro со Samsung Galaxy S21 ќе имаат врвни функции

Samsung заедно со новиот премиум смартфон Galaxy S21 ќе ги лансира и новите безжични слушалки Galaxy Buds Pro со врвен аудио квалитет,...


Ново протекување покажува како ќе изгледа Samsung Galaxy Buds Pro

Ново протекување излезе од блогерот Иван Блес. Прв пат протече слика со Samsung Galaxy Buds Pro безжичните слушалки. Во споредба со...