Новости

Galaxy S20 FE од утре достапен и во Македонија

Најновиот член на Galaxy S20 серијата, Samsung Galaxy S20 FE, од утре ќе биде достапен во продажба и во Македонија, по цена од 38.999...


Гледајте го распакувањето на Samsung Galaxy S20 FE 5G под вода

Samsung ја откри 5G Fan Edition верзијата на Galaxy S20, при што T-Mobile го распакуваше телефонот под вода. Инаку, Samsung Galaxy S20...


Samsung Galaxy S20 FE е специјално креиран за фановите со пониска цена

Како што се очекуваше Samsung Mobile на денешниот Galaxy Unpacked for Every Fan го претстави новиот смартфон од премиум класата креиран...


Какво изненадување подготвува Samsung за фановите?

Samsung Mobile по големиот настан Galaxy Unpacked кој неодамна го одржа најавува дека нема да запре тука. Овој пат го очекуваме новиот...


Се појави Samsung Galaxy S20 FE - Колку ќе чини?

Samsung Galaxy S20 Fan Edition ќе биде најново продолжение на популарната премиум серија на смартфони, но со нешто пониска цена од...


Samsung Galaxy S20 FE 5G доаѓа наскоро со добра цена

Galaxy S20 Fan Edition на Samsung ќе биде ценовно прифатлив модел со моќни перформанси и поевтина изработка. Новиот телефон пристигнува...