Новости

Најпопуларниот смартфон на светот во 2019 година!

Минатата година Apple ги претстави iPhone XS, XS Max и XR, а повеќето аналитичари сметаа дека токму најслабиот модел XR ќе привлече...


Кои ќе бидат цените на iPhone XR и iPhone 8?

Apple вчера ги презентираше новите смартфони во премиум класата iPhone 11, iPhone 11 Pro и iPhone 11 Pro Max, но во својата понуда ќе ги...


За помалку од 1 месец доаѓаат Pro моделите на iPhone

Како што се ближи септември, се повеќе гласини има за новите iPhone модели. Датата најверојатно ќе биде 10 септември. Оваа година...


 
Најнови телефони